تلفن:
Asia Pacific Amusement Consultants Co.,Limited
Asia Pacific Amusement Consultants Co.,Limited

جذاب! کارایی! حیرت آور!

APA بازی انتخاب شما است!

خانه

Asia Pacific Amusement Consultants Co.,Limited

چند کلمه در مورد ما
چین Asia Pacific Amusement Consultants Co.,Limited نمایه شرکت
چین Asia Pacific Amusement Consultants Co.,Limited نمایه شرکت
چین Asia Pacific Amusement Consultants Co.,Limited نمایه شرکت
چین Asia Pacific Amusement Consultants Co.,Limited نمایه شرکت
1 2 3 4

Asia Pacific Amusement Consultants Co.,Limited

APA Game-Asia Pacific Amusement Consultants Co.، Limited در سال 2011، واقع در Panyu، گوانگژو، بزرگترین منطقه بازی ماشین آلات صنعتی چین واقع شده است. بازی های APA در تجارت بین المللی دستگاه های بازی ماهیگیری تخصصی است. ما گروه قوی تحقیق و توسعه و تیم بسیار کارآمد ما داریم که قادر به توسعه پروژه بازی ماهیگیری جدید در حدود 10 روز است. سفارشی استقبال می شود!

ما انواع بازی های ماهیگیری و لوازم جانبی بازی ماهیگیری را به فروش می رسانیم. نه تنها کیت بازی، بلکه همچنین کابینت، ماشین کامل، جوی استیک و سایر قطعات.

ما با تولید کنندگان قابل اعتماد و محصولات منبع در قیمت هدف خود کار می کنیم. با ما تماس بگیرید، مطمئنا می توانید بازی صحیح را که می خواهید در اینجا پیدا کنید.

ظروف در حال بارگیری در 3 ماه گذشته:

هدایای DHL از 3 ماه گذشته:

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

عامل

وارد کننده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

دیگر

تعداد کارمندان : 100~150

فروش سالانه : 1000000-3000000

سال تاسیس : 2011

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

APA Game در سال 2011 یافت شد. در روزهای اولیه، ما تنها یک شرکت تجاری کوچک هستیم. ما در سال 2011 بازی ماهیگیری ماهیگیری را به هاوایی فروختیم. ما در سال 2012 بازی Chelenge Neptune خود را برای Fisrt بازی کردیم و تا کنون این بازی در جنوب شرقی آسیا فروخته شده است. از سال 2012 تاکنون، ما هزاران بازی ماهیگیری را در سراسر جهان فروخته ایم. ایالات متحده آمریکا و جنوب شرق آسیا بازار اصلی ما هستند.

خدمات شرکت

سیاست گارانتی APA چیست؟

بازی های APA یک دوره گارانتی 1 ساله از تاریخ حمل و نقل دارند.
OEM / بازی های ویدئویی یک دوره ضمانت نامه 3 ماهه از تاریخ حمل و نقل است. لطفا سلب مسئولیت را در سیاست گارانتی ما دانلود کنید

بازگشت، تعمیرات

ما فقط می توانیم بازده را بررسی کنیم اگر بخشی نشان داده شود که اشتباه است یا اگر قسمت غلط حمل شود. ما به تمام درخواستها در مورد پرونده مورد نظر نگاه خواهیم کرد. با جزئیات کامل خرید خود تماس بگیرید و ما از آنجا به شما کمک خواهیم کرد. اگر بخشی دارید که باید تعمیر شود، ابتدا برای شماره سریال با ما تماس بگیرید.

کدام پیک برای حمل و نقل استفاده می کنید؟

DHL پیک ترجیحی ما است. متناوبا می توانید از ما بخواهید که آن را با پیک دلخواه خود ارسال کنید و اگر با آنها حساب کاربری داشته باشید، فقط شماره حساب خود را به ما ارائه دهید و بقیه را اداره کنید. برای حمل و نقل های بزرگ و سنگین، برای صرفه جویی در هزینه حمل و نقل، ما توصیه می کنیم با ما برای روش های دیگر حمل و نقل تماس بگیرید. اگر شما نیازهای دیگر مربوط به حمل و نقل داشته باشید لطفا به ما اطلاع دهید هنگامی که سفارش خود را قرار دهید.

کجا می توانم وضعیت سفارش و جزئیات من را بررسی کنم؟

شما می توانید در هر زمان با تلفن یا ایمیل با ما تماس بگیرید تا آخرین وضعیت سفارش را بدست آورید. لطفا شماره مرجع حساب خود را وارد کنید.

چه مدت طول خواهد کشید که سفارشم را دریافت کنم؟

زمان تحویل سفارش شما تا حد زیادی بستگی به در دسترس بودن و نوع اقلام شما را سفارش می دهد.
قطعات رایج: موتورها، solenoid، دکمه ها، چراغ های LED / لامپ ها، سنسورها، رله، پنل، توپ ها و غیره
اینها به طور معمول در سهام هستند. پس از تأیید پرداخت، می توانیم سفارش را در اسرع وقت تحویل دهیم.
نکته: اگر مورد خارج از انبار باشد، لطفا با نماینده فروش تماس بگیرید.
قطعات مورد نیاز کار اضافی: هیئت مدیره I / O، کنترل کننده موتور، هیئت امپر و غیره
زمان سربازی تقریبی است 1 هفته به علت کار اضافی مورد نیاز لحیم کاری. صفحه اصلی (C8، V8، V9، V12) به طور معمول در سهام موجود است. زمان سرب 1-3 روز برای برنامه نویسی برای بازی مورد نیاز شما است.
سفارش ویژه: دکوراسیون و پلکسی گلاس / پلاستیک تا 2 هفته برای خرید از تامین کننده اگر خارج از بورس. برای مجموعه های مکانیکی که شامل بسیاری از قطعات و مونتاژ کار می شود، این فرایند می تواند تا 1 ماه یا بیشتر طول بکشد. لطفا ابتدا با ما در تماس باشید.

اگر شما خارج از بورس هستید؟

ما بهترین ها را برای نگه داشتن سهام کافی برای برآورده شدن همه الزامات خود داریم، اما اگر ما نتوانیم به سرعت سفارش شما را انجام دهیم، به شما توصیه می کنیم تا از هر تأخیری انتظار می رود. سپس می توانید تصمیم بگیرید که آیا برای سفارش یا سفارش خود در زمان بعد صبر کنید.

من بخواهم بخشی بخرم، چگونه می توانم سفارش دهم؟

با ما تماس بگیرید با درخواست قطعات خود. برای صرفه جویی در وقت، لطفا شماره مدل و تصویر قسمت مورد نیاز خود را وارد کنید. برای موتورها و سنسورها، یک شماره مدل کامل (با برچسب در قسمت) ارائه کنید. مهم است که ولتاژ موتور را نیز فراهم آوریم تا اطمینان حاصل کنیم که قسمت راست شما به شما تحویل داده می شود. اگر نمی توانید آنچه را که دنبال می کنید در وب سایت ما پیدا کنید، با ما تماس بگیرید!

اگر من ایمیل خود را دریافت نکنم چه؟

بازی های APA وعده می دهند تمام ایمیل ها را در 24 ساعت و 100٪ پاسخ پاسخ دهند. اگر پاسخ ما را دریافت نکنید، ممکن است به علت خطای اینترنت یا برخی از مشکلات خرابی تحویل داده شود. سپس می توانید با روش های زیر تماس بگیرید:

با ما تماس بگیرید: دفتر ما تلفن: 0086 20-31199936

اگر در تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات، لطفا جنی پنگ (مدیر فروش) تماس بگیرید: 0086 13926124090

یا پیام را به برنامه های زیر ارسال کنید:

WeChat: 008613926124090

WhatsApp: 008613926124090

سیاست های گارانتی جدید

بازی های APA یک دوره گارانتی 1 ساله از تاریخ حمل و نقل دارند

OEM / بازی های ویدئویی یک دوره 3 ماهه نگهدارنده از تاریخ حمل و نقل است.

توجه داشته باشید:

APA فقط ضمانت نامه را در قسمت های الکترونیکی (مانند PCB، موتور، و غیره) ارائه می دهد. مشتری مسئول پرداخت تمام هزینه حمل و نقل است که ممکن است شامل گمرکی و هزینه های واردات باشد.

هر گونه نقص در بازی ها یا قطعات جدید باید بلافاصله پس از دریافت بازی به نماینده فروش خود گزارش شود.

هر گونه نقص در قطعات دریافت شده باید بلافاصله به بخش خدمات خود گزارش شود.

RMA بازگشت (مجوز مجدد):

تمام قسمت هایی که به APA بازگردانده می شوند، باید یک فرم پس از فروش را پر کنند.

لطفا فرم پس از فروش را از وب سایت ما دانلود کنید یا برای دریافت یک فرم از نماینده فروش خود تماس بگیرید.

توجه داشته باشید:

اتهامات تعمیراتی ممکن است به موارد خاصی از قطعات گارانتی اعمال شود.

تعویض پیشرفته:

تمامی جایگزینی پیشنهادی شارژ خواهد شد. APA برای قیمت کامل بخشی که حمل می شود، هزینه می شود. پس از بازگشت بخش آسیب پذیر، APA یک اعتبار کامل را صادر می کند. محصول نادرست باید ظرف 30 روز پس از دریافت محصول جایگزین به APA به APA بازگردد تا از پرداخت هزینه جلوگیری شود. در صورتی که مشتری نتواند محصول معیوب خود را به APA بازگرداند، مشتری برای خرید قطعات جایگزین پیش پرداخت خواهد شد.

شرکت تیم

تیم مهندسی بسیار فنی، مدیر، برای کار در مراکز بازی کار می کرد و می دانست که چه مشتریان و بازیکنان نیاز دارند. دیگران با تمرین بیش از 6 سال جوان و با استعداد هستند. تیم کنترل دقیق QC: مدیر فروش دو آزمایش را بعد از آزمایش تیم QC انجام خواهد داد.

Video

تیم شرکت

تیم مهندسی بسیار فنی، مدیر کار می کند در مراکز بازی کار می کند، و او می داند که چه مشتریان و بازیکنان نیاز دارند. دیگران با تمرین بیش از 6 سال جوان و با استعداد هستند. تیم کنترل دقیق QC: مدیر فروش دو آزمایش را بعد از آزمایش تیم QC انجام خواهد داد.

Asia Pacific Amusement Consultants Co.,Limited
Xinshuikeng، خیابان Dalong، منطقه Panyu، گوانگژو، 511450
تلفن:86--13926124090
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب ماشین بازی ماهیگیری تامین کننده. © 2018 - 2021 fishingarcademachine.com. All Rights Reserved.